.

.

Пеперутки Декорација Чипка Мат Чипка Фондан Мувла Шеќер Чипка Силикони Подлога за Свадба торта Божиќ Силиконски Калап Чипка Мувла

Пеперутки Декорација Чипка Мат Чипка Фондан Мувла Шеќер Чипка Силикони Подлога за Свадба торта Божиќ Силиконски Калап Чипка Мувла

DEN 194.88

Износ
Во продавницата.


Пеперутки Декорација Чипка Мат Чипка Фондан Мувла Шеќер Чипка Силикони Подлога за Свадбена торта,Цвет Форма Фондан Чипка Mold LFM-36

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Матрицата на логична рамка-36
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Розова или Случаен
Материјал:
храна одделение силиконски
Големина:
395x93mm
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, јасна шема
Пакет:
ПП Торба во Плик
Примена:
Хотели,бели печива,Колачи училиште,итн
Тежина:
66g
Торта Алатка Тип:
Силиконски Украсување Чипка Мат
Употреба:
Декорирање Торта,Cupcake,Колачиња

Слични предлози