.

.

Baycheer Куче Шепа Форма На Силиконски Калапи За Фондан Сапун Бонбони Чоколадо Мраз Торта Десерт Печење Алатки

Baycheer Куче Шепа Форма На Силиконски Калапи За Фондан Сапун Бонбони Чоколадо Мраз Торта Десерт Печење Алатки

DEN 121.00
DEN 141.12
-14 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Силикон
Боја : Случајни Боја
Големина : 18.5*14cm
Пакет Содржи : 1*Силиконски Калап
DIY Прекрасна Слатка Мултифункционален Куче Шепа Форма на Силиконски Калап Фондан Сапун,Бонбони,Чоколада,Мраз,Торта Десерт Декоратерите Мувла
Опис на производот :
(1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, и преку ФДУ и SGS сертификација.
(2) може да издржи температура опсег : -40~230.
(3) невкусна, не-токсични, анти прашина, трајни, не порозни, лесен за чистење.
(4) Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира
(5)погодни за леб, торта, косата, желе, чоколада и други прехранбени.
Заштита на животната средина, ниска употреба на јаглерод органски материјали, рециклирање
Креативни, забавни, шарени
Отпорност на корозија и применливост на висока јачина флексибилност
Здравје и здравјето, природни антибактериски, не е лесно да се оштети, трајни
Безбедно, не-токсични, без мирис, долгорочна употреба не се промени бојата
Едноставен, практичен, лесен за употреба
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17 песна (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

За производот

Бренд Име:
BAYCHEER
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Објектот:
торта алатка
печење материјали:
Десерт Декоратерите
силиконски калап:
кујнски прибор
Фах Мувла Производител:
торта декорирање сет
фондан алатки:
moldes силикони 3d

Слични предлози