.

.

Торта Граница Декорација Чипка Мат Шеќер Чипка Подлога Свадбена Торта Декорирање Чипка Мувла Фондан Мат Sugarcraft Алатки Bakeware матрицата на логична рамка-38

Торта Граница Декорација Чипка Мат Шеќер Чипка Подлога Свадбена Торта Декорирање Чипка Мувла Фондан Мат Sugarcraft Алатки Bakeware

DEN 337.00
DEN 562.56
-40 %

Износ
Во продавницата.


Торта Граница Декорација Чипка Мат Шеќер Чипка Подлога Свадбена Торта Декорирање Чипка Мувла Фондан Мат Sugarcraft Алатки Bakeware матрицата на логична рамка-38

За производот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
Матрицата на логична рамка-38
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
боја:
Пинк
Големина:
384x110mm
Пакет:
ПП Торба во Плик
Материјал:
храна одделение силиконски
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, јасна шема
OEM Услуга:
Yes
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Тежина:
80g

Слични предлози