.

.

јајца силикони fandont мувла јајце Силика гел габи, јајца, Чоколадо калапи бонбони мувла јајце силиконски калапи gumpaste габи торта decora

јајца силикони fandont мувла јајце Силика гел габи, јајца, Чоколадо калапи бонбони мувла јајце силиконски калапи gumpaste габи

DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
008
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози