.

.

4pcs/Многу Магијата Торта Мувла се Пече Змии Храна Одделение Силиконски Пан Плоштадот Правоаголна Срцето Круг DIY се Пече Змија Мувла

4pcs/Многу Магијата Торта Мувла се Пече Змии Храна Одделение Силиконски Пан Плоштадот Правоаголна Срцето Круг DIY се Пече Змија

DEN 290.00
DEN 426.72
-32 %

Износ
Во продавницата.


Други луѓе со купување на производот : Кликни за да се купи
4pcs/Многу Магијата Торта Мувла се Пече Змии Храна Одделение Силиконски Пан Плоштадот Правоаголна Срцето Круг DIY се Пече Змија Мувла
Име на производ : Тркалезна торта мувла
Спецификација на производот : 19 * 5.5 cm 4 парчиња на опрема (прирачник за мерење малку deviated) за 210 грама
Производ во боја : црвено (светлина проблем, со соодветна боја)
Квалитетот на производот : не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 до +230
Предмет : фурна, микробранова печка
.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
A161-G
Бренд Име:
GOUGU
Торта Алатки Тип:
Габи,
Име:
Се Пече Змии
Употреба:
торта мувла
Тип:
DIY се Пече Змија Мувла

Слични предлози