.

.

Легендарниот Елени Бог,Cookie Торта Бисквит Калапи За Печење,Животински Фондан Торта Декорирање Алатки Топла Продажба,Директна Продажба

Легендарниот Елени Бог,Cookie Торта Бисквит Калапи За Печење,Животински Фондан Торта Декорирање Алатки Топла Продажба,Директна

DEN 187.00
DEN 288.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


S S W S S
Направи вкусна десерт треба добар помошник
D I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
H482
Бренд Име:
sswss
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,
облик:
Неправилната Форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Евтина И Еколошка Трајни
Карактеристика 2:
торта декорирање алатки
функција 3:
печење алатки за колачи
карактеристика 4:
Торта Бисквит Cookie Моделирање Алатка
Карактеристика 5:
Овошје Суши И Друга Храна, Моделирање На Алати
Механизација:
Прирачник За Производство
Is_customized:
Yes

Слични предлози