.

.

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Торта Декоративни Цвет Правење на Калапот Jacaranda Petal Печење Мувла 6*3/5.5*2.8 cm Кујна Торта Фондан Мувла

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Торта Декоративни Цвет Правење на Калапот Jacaranda Petal Печење Мувла 6*3/5.5*2.8 cm Кујна Торта Фондан

DEN 123.00
DEN 175.68
-30 %

Износ
Во продавницата.


HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Торта Декоративни Цвет Правење на Калапот Jacaranda Petal Печење Мувла 6*3/5.5*2.8 cm Кујна Торта Фондан Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Калапи Машина Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Прибл 6*3/ 5.5*2.8 cm
Облик : Цвет Торта Изработка На Мувла Jacaranda Цвет Cookie Торта Калапи Машина
Пакет : 2 ПАРЧИЊА/Многу во Блистер Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Торта Декоративни Цвет Одлуки Мувла
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Торта Декоративни Цвет Правење На Калапот За Печење Алатки
дизајн:
Торта Цвет Правење На Калапот Jacaranda Цвет Мувла 478
Големина:
Approx 6*3; 5.5*2.8cm 2PCS/Lot Cake Decorating Mold
Пакет:
2 ПАРЧИЊА/Многу Jacaranda Cupcake Торта Фондан Сечење на Мувла во Блистер Картичка
Предност:
3D Дизајн со Висок Квалитет 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Живописни Дизајн Еко Материјал Лесна Апликација Торта Печење Алатки
Примена:
Домаќинство Пекари Patisserie Торта Декорирање Алатки Цвет Одлуки Мувла
Поврзани производи:
Силиконски Калап Руската Совети Поставите Втиснување Алатки
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Слични предлози