.

.

Нови Пристигнување Цртан филм Куќа Форма Торта Мувла DIY Чоколадо,Фондан,леб,Печење Декорација Шеќер Колачиња Силиконски Калапи Божиќ

Нови Пристигнување Цртан филм Куќа Форма Торта Мувла DIY Чоколадо,Фондан,леб,Печење Декорација Шеќер Колачиња Силиконски Калапи

DEN 336.00
DEN 447.36
-25 %

Износ
Во продавницата.

ден ,
ве молиме контактирајте со нас.Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express. Ако објектот не't стигнат до својата земја, а оваа ситуација трае се до 60.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Ние искрено се надеваме дека ќе може да се доживее убава шопинг во нашата продавница.
Trade Manager ID : cn1519487791trjr
Нашата Продавница : 662028
Печење Алатки DIY 3 D Божиќ Gingerbread House Set 2 ПАРЧИЊА Силиконски Калап Чоколадна Торта Калап За Остварување Бисквити Торта Декорирање DIY Божиќ джинджифилово куќа силикони торта калап за печење алатки за торти тави кујна бисквит колачиња пекарница форми Божиќ Джинджифилово Куќа Силикони Торта Калапи Шеќер Занает Торта Декорирање Алатки за Печење Материјали Специјалност & Новина Торта Тави 1 PCS Храна Одделение Силиконски Убава Куќа Форма За Силиконски Торта Калапи, Фондан Торта Декорација 1pc Минијатурни Вила Куќа Фондан Торта Силиконски Калап Торта Мувла DIY Печење Декорација Шеќер Колачиња Силиконски Калапи Божиќ 2 парчиња Новиот божиќ куќа Силикони чоколадо Мувла Креативни Божиќ Джинджифилово Куќа Торта Калапи Кујна Торта Декорирање Алатки Божиќ Серија Силикони Торта Габи Поставите 3 D Божиќ Куќа Чоколадна Бисквит Силиконски Калап Божиќ Куќа во Облик на Фондан Мувла Оркестарот Bakeware Торта Калапи Алатки Торта Силиконски Калап за Печење Цртан филм Куќа Дизајн DIY Силикони 3 D Торта Мувла Фондан Декорација Калапи Торта Готвење Алатки.
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter . Ние ќе се организираме да се вратат.
Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Нема повеќе грозен руинирани торта и да се посрамоти во предниот дел на компанијата.28 инчи и 14. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
1
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
CAKEHOUD
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
куќа форма
Цел:
Направи колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо и сл.
се применуваат:
Безбедна за користење во печки, микробранови печки, dishwashers и фрижидери

Слични предлози