.

.

Фабрика цена сирена океанот принцови шеќер торта калап за печење силиконски калап

Фабрика цена сирена океанот принцови шеќер торта калап за печење силиконски калап

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Име : Фабрика цена сирена океанот принцови шеќер торта калап за печење силиконски калап
Материјал : силикон (безбедност, отпорност на топлина, без мирис)
Спецификација : 7*8.5*1.5 cm
Тежина : околу ±51g
Боја : Автоматски
Answer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 степен на +230 степен
На мувла големина погодни за чоколадо . шеќер торта .
Пред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

За производот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
силиконски калап
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични предлози