.

.

BD013 бебе кошула Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени

BD013 бебе кошула Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени

DEN 510.00
DEN 566.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Точка БР : BD013
Материјал : висок квалитет со силиконска
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : околу 125
Сапун Тежина (g) : 85
Мувла спецификација (cm) : за 8.8*10.3*2.9
Заврши спецификација (cm) : за 7.5*8.2*1.3
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Рејтинг на температура : -50°c до +250°c
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
BD013
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Храна одделение Силиконски
сертификација:
SGS,ДОФАТ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
боја:
Пинк

Слични предлози