.

.

1 парче Пластика Торта Крем Мазна Алатка Кујна Bakeware Готвење Мувла Торта Површината Помазна Полирач Тесто Cupcake Шлаг Калапи A318

1 парче Пластика Торта Крем Мазна Алатка Кујна Bakeware Готвење Мувла Торта Површината Помазна Полирач Тесто Cupcake Шлаг Калапи

DEN 106.00
DEN 118.08
-10 %

Износ
Во продавницата.


1 парче Пластика Торта Крем Мазна Алатка Кујна Bakeware Готвење Мувла Торта Површината Помазна Полирач Тесто Cupcake Шлаг Калапи A318 Тип : торта мувла Стил : неспокојот Материјал : пластични Состојба : 100% нов и висок квалитет, Големина : 14.5 cm*8.2 cm Пакет се Вклучени : 1 компјутер

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта мувла 2225
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No
Тип:
торта алатка , торта и мувла
готвење алатки:
фондан торта мувла
Функција:
торта декорирање tools / Bakeware / Кујнски Додатоци
Употреба:
божиќ украси за торта

Слични предлози