.

.

500pcs 1 (25 mm) Мини Дрвени Облека Клип,Дрво Колче |Занает Clothespin Decration assorted colors

500pcs 1 (25 mm) Мини Дрвени Облека Клип,Дрво Колче |Занает Clothespin Decration assorted colors

DEN 1439.52

Износ
Во продавницата.


Нашиот главен производ
Ве молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.
Одговара на нашиот пекарски twine, може да се спаси изразат такса.
Производ детали Опис
Природно Дрво, Дрвени Мини 1' инчен Пролет штипки за алишта Облека Иглички Занаети Играчки
боја : избрани
Материјал : дрвени
Колче големина : 2.5 CM
100pcs/ торба.
Се користи За занаети,подароци, дома декорација, празник предмети, училишни проекти и повеќе
Answer : ___________________________ Note :
Слика се однесуваат само, вистински објект е одлучено од страна на примерок.Ако умот, ве молиме цел тоа purdently.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т/Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.
Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!
Големина покажува :
Слика
употреба
Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.
Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.

За производот

Тип:
Торба Клипови
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
wcl-01
боја:
Обоени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Дрвени
Големина:
2.5 cm
Тип:
Партија Декорации
Пакување:
100pcs/ торба
Испорака:
10days
Употреба:
Свадба Маса Декорација
is_customized:
Yes

Слични предлози