.

.

(6 КОМПЈУТЕРИ/многу) 4 боја позлата high-end DIY кожни чанти прекинувач за заклучување декоративни додатоци

(6 КОМПЈУТЕРИ/многу) 4 боја позлата high-end DIY кожни чанти прекинувач за заклучување декоративни додатоци

DEN 755.00
DEN 888.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Бронза, Злато, Сребро, Црна
Материјал:
Метал
Тип:
Заклучување
Број На Модел На:
BPJ-73
Бренд Име:
JRLKEJEE

Слични предлози