.

.

LANYAZI Топлина Пиштол 2000W Топол Воздух Пиштол за Лемење 220V Двојна Прилагодлива Температура Пластични Заварување Комплет ЕУ Plug алат

LANYAZI Топлина Пиштол 2000W Топол Воздух Пиштол за Лемење 220V Двојна Прилагодлива Температура Пластични Заварување Комплет

DEN 1497.00
DEN 2495.04
-40 %

Износ
Во продавницата.

Функција : Тоа може да се користи за топење материјали, омекнување боја и пластика, отстранување на налепница, свиткување на пластична цевка, промена на подни плочки, поправка на мобилен телефон и така на Топол воздух пиштол широко се користат во електронските и електрични, електрични одржување, секојдневно домаќинство и други полиња, е добар помошник за DIY професионалци. Постојат два топлина прилагодувања : ниска и висока. Висока Температура : 40~650°C Ниска Температура : 40~400 °C Направени во Кина

За производот

Функција:
Прилагодлива Температура
Номинална Излезна Моќност:
2000W
Број На Модел На:
6108-Б
Тежина:
0.84KG
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Номинална Напон:
220v
Волумен На Воздух:
300-400
Не-Оптоварување Брзина:
1800rpm
Бренд Име:
LANYAZI
Струење Го Оценувате(Ниска Температура ):
250L/МИН
Струење Го Оценувате(Висока Температура ):
380L/мин
висока температура:
40~650°C
Ниска Температура:
40~400 °C
Приклучок Тип:
EU
Примена:
Декорација,Комуникациска услуга,Пакетот..
Пакет:
картонска кутија
кодот:
40322263325
Должина На Кабелот:
1.42 M

Слични предлози