.

.

4 x 1Kg Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Брат HL4200 Xerox 2535 6200 6250 6300 6350 6360 DPC3200A Печатач

4 x 1Kg Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Брат HL4200 Xerox 2535 6200 6250 6300 6350 6360 DPC3200A

DEN 11617.00
DEN 13667.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Модел Бр. :
Ласер Во Боја Тонер Прашок За Xerox
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА :
1.05 КГ/ВРЕЌА/Боја
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА :
1000g/торба/боја
Боја :
Црна / Синозелена / Магента / Жолта
Потекло :
Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување :
Алуминиум Торба
Олово време :
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Кертриџ Код :
6300
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Количина
ТЕЖИНА 6300
Црна
1
1 KG 6300 Синозелена 1 1 KG
6300 Магента 1 1 KG
6300 Жолта 1 1 KG
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел :
6300
Тонер Кертриџ За Xerox Модел :
6300 За Xerox Ласерски Печатач
За Milonta 3300
За Брат HL4200
За Xerox 2535/6200/6250/
6300/6350/6360/DPC3200 A
За Epson C3000/4100/4200
За Dell 5100/5110
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Photocopier
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
OKI

Слични предлози