.

.

(TPBHM-TN315) боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn 1kg/торба за Слободни fedex

(TPBHM-TN315) боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn 1kg/торба за Слободни

DEN 3978.24

Износ
Во продавницата.

Нашите производи се помине ISO9001 сертификат
2. Бојата Небото е нашата продажниот оддел. И флексибилно, ние производство на производи на нашиот сопствен бренд, и ние нудиме OEM услуга и кориснички услуги премногу. Нашата мисија е да обезбедуваат супериорен квалитет и исклучителна услуга во фер и разумен трошок. 2% животот тест за секоја серија на производи
5.
ОЕМ и ODM продукции се добредојдени.к ОЕМ
во прав
алуминиум
торба 1000 c 1000 1000 m y 1000
100% компатибилен со оригиналниот
Ние сме производител на тонер касети и мастило касети.,
Еден за remanufactured тонер касети б. Just ask!
Со способност на 100 000pcs месечно, имаме 5 производствени линии за тонер касети, Една за не магнетни тонер касети компатибилен за такви Samsung итн. Покрај готови производи, нашите суровини, состојки, резервни делови и accessaries се во нашата палета на производи да се продаваат, како и.
премиум боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn bkcmy 1kg/торба/боја фабрика за продажба
модел кертриџ
модел за употреба во боја пакување тип тонер
содржина
g/торба TPBHM
-TN315 TN315/325/
320/310/328/
348/340/370/
378/395/390 брат HL4150cdn
HL4750cdw HL4750cdwt
MFC9460cdn MFC9560cdw
MFC9970cdw б. Врз основа на технолошките иновации, ние сме професионален тим кој е задолжен на технолошкиот развој, производен менаџмент, контролата на квалитетот и развој на пазарот. Нашиот договор производство можностите се бескрајни.
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се продаваат во целиот свет.
За да биде вашиот добавувач на избор, ние мора да придонесе во текот на процесот.
Ние може да ви помогне да заштедите време и пари со менаџирање на целиот процес на производство, од почеток до крај.
За inkject касети, имаме 8 производни линии со способност од 2 милиони парчиња месечно.
Нашата компанија инсистира на бизнис целта на луѓето-ориентирани и тимска работа и филозофија на квалитет, соработка, иновација и интегритет. Ние одгледуваме промени и континуирано подобрување. 100% тестирани за секој производ на производната линија
4. 12 месеци полица-живот гаранција, еден-на-еден замена политика за квалитетот на лекот и / производи
. 100% суровини за проверка
3. Квалитетот на нашите компоненти можат да бидат тестирани и се покажа за време на нашето производство на готови производи.
Имаме нашиот бренд име за тонер касети и инк-џет касети. Ние сме "целосна услуга/целосната способност" интегриран операција.,
Три за магнетни тонер касети компатибилен за, како што се HP, Canon и сл.

За производот

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390
Тип:
бренд нови компатибилен
за патрон модели:
за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390
Пакување:
во фолија торба
Стоковните:
боја ласерски тонери прав за Брат
MOQ да го продаде:
1kg/торба/боја
За сертификација на:
Iso9001&Iso14001&CE&BV&STMC&RoHS
Место на Потекло:
Јапонија
за печатач модели:
за Брат HL4150cdn HL4750cdw HL4750cdwt MFC9460cdn MFC9560cdw
Функција:
живописни бои
категорија:
печатач потрошен материјал

Слични предлози