.

.

4 x 40g Рефил Кит Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За OKI C310 C330 MC361 C510 C530 MC561 44469801 44469803 44469805 Печатач

4 x 40g Рефил Кит Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За OKI C310 C330 MC361 C510 C530 MC561 44469801 44469803 44469805 Печатач

DEN 902.00
DEN 1127.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели : За OKI печатач
Б.К : 44469801 / 44469803 / 44469805
Синозелена : 44469703
Магента : 44469720
Жолта : 44469701
OKI C310/C330/MC361/C510/C530/MC561

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози