.

.

4 x 40g/ Пакет Рефил Кит Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Canon LBP 7780Cx 7780Cdn 7784Cx 7786Cx LBP-7780Cx LBP-7780Cdn Печатач

4 x 40g/ Пакет Рефил Кит Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Canon LBP 7780Cx 7780Cdn 7784Cx 7786Cx LBP-7780Cx LBP-7780Cdn

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели : За Канон принтер
LBP7780 Cx LBP7780 Cdn
LBP7784 Cx LBP7786 Cx

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози