.

.

4 x Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции + Чипови За Samsung SL C430 C430W C480 C480W C480FN C480FW SLC430 SLC430W CLTK404S Печатач

4 x Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции + Чипови За Samsung SL C430 C430W C480 C480W C480FN C480FW SLC430 SLC430W CLTK404S Печатач

DEN 2649.00
DEN 3311.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели :
За Печатач Samsung Модел : SL-C430 SL-C430 W SL-C480 SL-C480 W SL-C480 FN SL-C480 FW
За Samsung Тонер Касети Модел :
CLT-K404 S Црн Тонер Кертриџ
CLT-C404 S Синозелена Тонер Кертриџ
CLT-Y404 S Жолта Тонер Кертриџ
CLT-M404 S Магента Тонер Кертриџ

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),
Answer : ___________________________ Note : 1 Сет Тонер + 1 Сет Чип (Б.К/C/M/Y секој 1 buc)

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози