.

.

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Комплет За Ricoh РЕК 3001 3501 2800 3300 MPC3001 MPC3501 MPC2800 MPC3300 РЕК -3001 РЕК -3501 РЕК -2800

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Комплет За Ricoh РЕК 3001 3501 2800 3300 MPC3001 MPC3501 MPC2800 MPC3300 РЕК -3001 РЕК -3501

DEN 825.00
DEN 1031.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели : За Ricoh печатач
Црна : MPC4000/C5000 BK
Синозелена : MPC4000/C5000 C
Магента : MPC4000/C5000 M
Жолта : MPC4000/C5000 Y
РЕК " 3001/3501/2800/3300

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози