.

.

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Epson ЛП-S520 ЛП-S620 ЛП-M620f ЛП S520 S620 M620f LPS520 LPS620 LPM620f LPC4T8 Печатач

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Epson ЛП-S520 ЛП-S620 ЛП-M620f ЛП S520 S620 M620f LPS520 LPS620 LPM620f LPC4T8 Печатач

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели : За принтер Epson
Црна : LPC4 T8 K
Синозелена : LPC4 T8 C
Магента : LPC4 T8 M
Жолта : LPC4 T8 Y
ЛП-S520 ЛП-S620 ЛП-M620f

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози