.

.

4 x Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции + Чипови За Samsung CLX4195FN CLX4195FW CLP-415N CLP-415NW CLP-470 CLP-475 CLTK504S Печатач

4 x Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции + Чипови За Samsung CLX4195FN CLX4195FW CLP-415N CLP-415NW CLP-470 CLP-475 CLTK504S Печатач

DEN 2419.00
DEN 3023.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Применливи модели :
За Печатач Samsung Модел :
CLP-415 N CLP-415 NW
CLP-470 CLP-475
CLX-4195 CLX-4195 N
CLX-4195 FN CLX-4195 FW
За Samsung Тонер Касети Модел :
CLT-K504/504 S Црн Тонер Кертриџ
CLT-C 504/504 S Синозелена Тонер Кертриџ
CLT-Y 504/504 S Жолта Тонер Кертриџ
CLT-M 504/504 S Магента Тонер Кертриџ

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),
Answer : ___________________________ Note : 1 Сет Тонер + 1 Сет Чип (Б.К/C/M/Y секој 1 buc)

За производот

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Слични предлози