.

.

Слика Тапан Единица Чип За Xerox Docuprint C2090FS C525A C525 Печатач,За Xerox C525 C525A C2090 Тапан Чип,За Xerox Тапан Единица

Слика Тапан Единица Чип За Xerox Docuprint C2090FS C525A C525 Печатач,За Xerox C525 C525A C2090 Тапан Чип,За Xerox Тапан Единица

DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
C525/C525A/C2090
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
Модел На Печатач:
За Xerox Docuprint C2090FS C525A Печатач
Тапан Единица Кодот:
За Xerox CT350390 Тапан Единица

Слични предлози