.

.

CC седум основни боја висока смета памучна ткаенина квалитет

CC седум основни боја висока смета памучна ткаенина квалитет

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
Вратата ширина : 110cm
Тежина : 80g/ m

За производот

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Памук
Тип:
Geotextile Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot

Слични предлози