.

.

ЗАЧУДУВАЧКИ ЦЕЛИОТ BLING МАЛИ SEQUIN НА МРЕЖА. СВАДБИ, ДЕКОРАЦИЈА, DANCEWEAR ТКАЕНИНИ CR-903 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

ЗАЧУДУВАЧКИ ЦЕЛИОТ BLING МАЛИ SEQUIN НА МРЕЖА. СВАДБИ, ДЕКОРАЦИЈА, DANCEWEAR ТКАЕНИНИ CR-903 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 406.00
DEN 426.72
-5 %

Износ
Во продавницата.


Гламурозна Светкавиот Sequin Ткаенини
Материјал : Sequins Ткаенина со mesh ткаенини поддршка
Боја : Како на слика
Вистинската боја може малку да се разликуваат од екранот на мониторот
Големина : 50cmx130cm , 100cmx130cm...
ако ви треба 1 M, ве молиме изберете 2 парчиња, ако треба 1.5 М, ве молиме изберете 3 парчиња....
Ние, исто така имаат sequins backdrops за свадба настани, родендени, церемонијата, ...
ве молиме погледнете backdrops линк за големината 8ftx8ft, 8ftx7ft,10ftx10ft, 10ftx20ft...
Супериорен Сјајна Трепет Пенливи Sequin Ткаенина Фотографија Позадина, Sequin завеси Идеален за Млади, возрасни фотографија, студентите, фото-кабини, и свадби.
Како забава е ова за да користите сјајот sequin фото позадина. Можете да ја користите оваа студио позадина слика за толку многу различни видови на пука, како што партии, proms и Слатка Sixteens.
【За оваа точка】
Овие убава природна боја на ѕвонење ќе се дополнуваат секоја прилика убаво. Овој заеднички glitz/sequin tablecloth ќе се постави совршена расположение за свадба/настан/партија/банкети . Дајте му на вашиот повод област допир на fanstic и shinny со овој sequin Tablecloth. Дали сте поставување на маса за гости или едноставно да уживате настан/банкет , овој атрактивен убава sequin tablecloth ќе додадете боја на пригода .

За производот

Големина:
50CMX130CM
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Sequins
Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
130CM
Материјал:
100% Акрилна
Плетени Тип:
Искриват
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Крстот
Шема:
Sequins ткаенина
боја:
црвена, црна, жолта, златна , сребрена , fushia, амбасадата на кралството...
Големина:
50cmx130cm
свадба backdrops:
свадба партија backdrops
Партија Backdrops:
Партија позадина
фотографија позадина:
свадба фото кабина
Sequin Фото Позадина:
сјајна backdrops
роденден backrops:
злато backdrops

Слични предлози