.

.

40 парчиња боја на Лаванда 1 mm Полиестер Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Ткаенина Fieltro feltro Nonwoven Colth

40 парчиња боја на Лаванда 1 mm Полиестер Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Ткаенина Fieltro

DEN 246.00
DEN 259.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


start Isv Module Wrap5760
end Isv Module Wrap5760
Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!
1 MM 100% Полиестер Висока Qualiy Чувствува Ткаенина
1. Материјал : 100% полиестер
2. Големина : 10 x 15cm/3.9"х5.9"
3. Дебелина : 1 MM
4. Пакување : 40 парче/Многу со Бесплатен ПОДАРОК
5. Боја : боја на Лаванда, 40pcs.
6. Се користи : тоа е погодна за деца, Тоа е Погоден За Убави Играчки, Торби,Крпа Книга, Цртан филм Кукли Итн. Занаети, Деца Вежба Способност, Сите Видови На Занаети, Итн.
40 парчиња Црна боја 1 mm Полиестер Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Ткаенина Fieltro feltro Nonwoven Colth
Ние сме преработка на растенијата, треба она што боја, големина и облик, ве молиме контактирајте со нас 24 часа онлајн!

За производот

Тип:
Velveteen Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Чувствував,Feltro
Техника:
Nonwoven
Ширина:
size
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
CMCYILING
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
ЕКО-Пријателски обоена
боја:
Лаванда
Големина:
10cm*15cm
ГОЛЕМИНА во:
3.9х5.9
is_customized:
Yes
Животната средина барања:
Еко-Пријателски
Користи:
Занаети, Деца Вежба Способност, Сите Видови На Занаети, Итн.
Функција:
Живописни бои и висока постојаност на боја
Пакет:
40 парче
Примена:
Тоа е Погоден За Убави Играчки, Торби,Крпа Книга, Цртан филм Кукли Итн.

Слични предлози