.

.

Топла 24x25cm Црно Бела Сива Прилично Цвет Печатени Памучна Ткаенина Пакет quilting tilda ткаенина за DIY за шиење

Топла 24x25cm Црно Бела Сива Прилично Цвет Печатени Памучна Ткаенина Пакет quilting tilda ткаенина за DIY за шиење

DEN 152.00
DEN 161.76
-6 %

Износ
Во продавницата.

Топла 24x25cm Црно Бела Сива Прилично Цвет Печатени Памучна Ткаенина Пакет quilting tilda ткаенина за DIY шиење Име на Производ : СП-063 24x25cm Црно Бела Сива Прилично Цвет Печатени Памучна Ткаенина Пакет Материјал : 100% памук Боја : 4 дизајни како што се покажа Големина : 1 парче=24x25m(+-1cm грешка) Употреба : заеднички DIY проекти или samplings Пакет Содржина : 1pc / шема, 4 pattens / пакет ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2)ве молиме имајте на ум дека ние само може да го продаде од метар и поддршка на бои за избор со ширина ткаенина е 145cm, за повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас преку порака или оставете порака во налози, можеме да ја промените цена за вас, како на вашето барање, ви благодариме

За производот

Ширина:
24cm
Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
is_customized:
NO

Слични предлози