.

.

DIY Комбинација ткаенина tissus згусне тегла quilting ткаенина tissus Памук полиестер Ткаенини Quilting Комбинација tissus

DIY Комбинација ткаенина tissus згусне тегла quilting ткаенина tissus Памук полиестер Ткаенини Quilting Комбинација tissus

DEN 767.00
DEN 807.36
-5 %

Износ
Во продавницата.

метар ДОЛАРИ, 15.98 /метар метар ДОЛАРИ, 15.98 /метар метар метар метар метар цената е за ткаенина, Тежина : 280g/m 2
1 pc големина : 1 × 1.45(ширина)
Ако сакате други бои во слика, pls остави порака за нас! За повеќе од 2 парчиња,ние donn го сечеме како 2 парчиња=1*2,ние ќе ви испратиме 2*1.45 m(ширина метар) Сите ткаенини се скрати со рака, може да го напушти суровини раб, и има 1-5cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ,PLS КЛИКНЕТЕ ТУКА :

За производот

Стил:
Обична
Тип:
Velveteen Ткаенина
Бренд Име:
CHANXIU
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Абразија-Отпорен На
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Други

Слични предлози