.

.

Senior brocade ткаење жакард ткаенина ткаенина бран точка позиционирање во жолта јасни мазни и сјајни

Senior brocade ткаење жакард ткаенина ткаенина бран точка позиционирање во жолта јасни мазни и сјајни

DEN 1260.00
DEN 1536.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 150cm
Тежина : 175 г/м
Состојки : Памук најлон + Полиестер
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. mkxe
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-9795069660.46.Sju PC0&id=530890996372

За производот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Слични предлози