.

.

Цвет на модата дигитално сликање емулација свила еластична сатенски фустан ткаенина за грб tissu ау метар светла ткаенина DIY

Цвет на модата дигитално сликање емулација свила еластична сатенски фустан ткаенина за грб tissu ау метар светла ткаенина DIY

DEN 651.00
DEN 1084.80
-40 %

Износ
Во продавницата.

-16.56 /метар -16.56 /метар метар -15.36 /метар
Име : дигитално сликање емулација свила еластична ткаенина сатенски
Состојки : 100% полиестер
Ширина : 145 см
Тежина : 150 g/m

За производот

Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Ширина:
145cm
Nonwoven Техника:
Ламинат
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
Други
Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози