.

.

проводен ткаенина

проводен ткаенина

DEN 907.20

Износ
Во продавницата.

100% Сребрени Влакна Обложена(mesh ткаенини)
Производ Бр. : YSILVER32#
Состав : 100% Сребрени Влакна Обложена(mesh ткаенини) транспарентност ткаенина
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : заштита од Радијација
Се користи за : комарец нето / прозорец скрининг
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

За производот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
150-155cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
YSILVER32#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
35g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
користат за:
комарец нето / прозорец скрининг

Слични предлози