.

.

Бренд Нови Blue & Розова Среќна Фарм Петел Milkcow Животни Печатени Памук Ткаенини за шиење tecido TULLE цвет

Бренд Нови Blue & Розова Среќна Фарм Петел Milkcow Животни Печатени Памук Ткаенини за шиење tecido TULLE цвет

DEN 215.00
DEN 228.96
-6 %

Износ
Во продавницата.

Бренд Нови Blue & Розова Среќна Фарм Петел Milkcow Животни Печатени 100% Памук Ткаенини за шиење tecido TULLE цвет Име на Производ : СП-411 C Сосема Нов Blue & Розова Среќна Фарм Петел Milkcow Животни Печатени 100% Памук Ткаенини Материјал : 100% Памук Боја : сина / розова Големина : 1 парче=50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm, ви благодариме

За производот

боја:
Сина, Розова
Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
YES

Слични предлози