.

.

Трајна шминка мастило пигмент тетоважа мастило за microblading трајна шминка за убавина шест бои трајна шминка мастило поставува

Трајна шминка мастило пигмент тетоважа мастило за microblading трајна шминка за убавина шест бои трајна шминка мастило поставува

DEN 7200.00

Износ
Во продавницата.


Функција :
1.Оригиналниот растителниот материјал, не штети на телото
2.Никогаш не содржат метал состојка
3.Никогаш не ја менуваат бојата
4.Лесно да се во боја Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Пигмент Мастило
Тетоважа мастило опис :
1. Веѓа tatoo мастило се донесе со чиста растителни материјали
2. Квалитетот достигна меѓународен медицински стандард
3. Оригиналниот материјал беше од сад
4. Никогаш не се менуваат боја или бледнее
5.Пакување детали : Шест бои x 1 многу.

За производот

Тип:
тетоважа мастило
Број На Модел На:
LB-G01

Слични предлози