.

.

RC1209RL EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Круг Лагер #12 0.35 мм L-коси 5.5 мм за Ротациони Машини и Костец 20 парчиња /многу

RC1209RL EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Круг Лагер 12 0.35 мм L-коси 5.5 мм за Ротациони Машини и Костец 20 парчиња /многу

DEN 907.00
DEN 1008.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ви благодариме за повлекува Buy4now Телото Уметност Продавница
EZ тетоважа игли Револуција кертриџ #12 (0.35 mm игла) Круг Лагер за кертриџ систем машини и костец 20 парчиња /многу
Компатибилен со СИТЕ EZ кертриџ систем машини и костец. 100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Над 100 конфигурации на располагање. - Дополнителни Долги Коси. 1. Безбедност мембрана внатре во системот. 2. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. 3. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. 4. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. 5. Точно одговара за игла групи во секое време. 6. Мазни рабови се елиминира дополнителни traum a.

За производот

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Круг лагер кертриџ
Бренд Име:
EZ
Име на производ:
EZ револуција кертриџ игли Круг Лагер
Количина:
20 парчиња/многу
Големина:
#12 0.35 mm
Редовни L-Коси :
5.5 мм

Слични предлози