.

.

Suitop 0.45 mm латекс гума залепени leggings со пред zip за ault мажи или жени, Или Злато и сребро.

Suitop 0.45 mm латекс гума залепени leggings со пред zip за ault мажи или жени, Или Злато и сребро.

DEN 4494.00
DEN 4780.80
-6 %

Износ
Во продавницата.

Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш.
Повратни информации
Ние го цениме и почитуваме сите наши клиенти повратни информации рејтингот и репутација и ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања пријателски пред да замине негативни/неутрален повратни информации.
Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи.
Сите пакети мора да бидат осигурени за вредноста на содржина, кога тие се испрати назад до нас.
Вистинска слика (БЕЗ lubes) Злато објект
Важно Боја Белешки Металик боја ќе ве чини повеќе,ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред место цел Различна боја има различна дебелина ,цената е различен ,ве молиме консултирајте се со нашите продажни На слики го покажува е по полски ,ние не може да полски вашата облека ,бидејќи тоа ќе се предизвика непотребни проблеми за превозот, а исто така да наштети на вашиот костум
Мерка и да се обезбеди вашиот големина на табелата (CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот(околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото(околу)
H Коленото(околу)
Јас месо тело(околу)
J Глуждот(околу)
К Горниот дел на раката(околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (Messure заедно bodyline)
О Половината линија на глуждот линија(Messure заедно bodyline)
Стр Вратот линија на глуждот линија (N+O)
П Inseam (на глуждот)*не на земјата
Р Рака Должина(рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Т Нога lenngth
У Главата Големина(околу)
V Тежина
W Родова ве Молиме испратете го вашето големина до нас
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна.
Нарачки може да се откаже откако трансакцијата се обработува. Suitop нема да биде одговорен за сите пакети кои се изгубени за време на процесот на враќање, освен доказ за испорака потпис може да биде обезбедено.
PS : ве Молиме да напомена главната боја и трим боја кога цел. Ако некој производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни во рок од 2 дена не можат да се сметаат за одговорни за штета предизвикана од злоупотреба или лошата грижа на облека.
Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Дебелина:
Midweight
Половината Тип:
Средината
Стил:
Повик
Материјал:
Кожа,Свила,Faux Кожа,Faux Крзно,Кашмир,Памук,Вистинска Кожа,Бамбус Влакна,Микрофибер,Модални,Spandex,Ацетат,Акрилик,Лен,Rayon,Волна,Најлон,Lycra,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
ST-216044
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
0.45 MM
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
Yes
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат

Слични предлози