.

.

1000pcs SV1.25-4 Изолирани Crimp Ладно-цедените Терминал Furcate Y/U форма жица терминал Месинг за AWG22-16 Дебелина 0.5 MM

1000pcs SV1.25-4 Изолирани Crimp Ладно-цедените Терминал Furcate Y/U форма жица терминал Месинг за AWG22-16 Дебелина 0.5 MM

DEN 302.40

Износ
Во продавницата.

SV1.25-4 Изолирани Furcate Crimp Конектор Терминали за Електрични Инсталации
(Боја е случаен ,Ако имате одредена боја, (Црна, Црвена Сина, Жолта Зелена),pls ме остави порака.)
Спецификации
Диригент пресек
(mm2)
Топ дупка
(mm)
Дебелина
(mm)
Количина
(компјутери)
Кликнете на цена за да се купи
SV1.25-3
0.5-1.5
3.2
0.5
1000
SV1.25-4
0.5-1.5
4.2
0.5
1000
SV2-3
1.5-2.5
3.2
0.5
1000
SV2-4
1.5-2.5
4.2
0.5
1000
SV1.25-3
0.5-1.5
3.2
0.6
1000
SV1.25-4
0.5-1.5
4.2
0.6
1000
SV1.25-5
0.5-1.5
5.2
0.6
1000
SV1.25-6
0.5-1.5
6.2
0.6
1000
SV2-3
1.5-2.5
3.2
0.6
1000
SV2-4
1.5-2.5
4.2
0.6
1000
SV2-5
1.5-2.5
5.2
0.6
1000
SV2-6
1.5-2.5
6.2
0.6
1000
SV3.5-4
2.5-4
4.2
0.8
500
SV3.5-5
2.5-4
5.2
0.8
500
SV3.5-6
2.5-4
6.2
0.8
500
SV5.5-4
4-6
4.2
0.8
500
SV5.5-5
4-6
5.2
0.8
500
SV5.5-6
4-6
6.2
0.8
500
SV5.5-8
4-6
8.2
0.8
500

За производот

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SV1.25-4
Тип:
Crimp Терминал
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози