.

.

UXCELL 450 Компјутери Awg10 Awg12 Awg22 Жица Crimp Изолирани Ferrule Pin Кабелот Крајот Терминал Сет

UXCELL 450 Компјутери Awg10 Awg12 Awg22 Жица Crimp Изолирани Ferrule Pin Кабелот Крајот Терминал Сет

DEN 400.80

Износ
Во продавницата.


Пакет Големина(L*W*H) 21 x 10 x 3 Пакет Содржина Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Материјал Пластика, Метал Тежина 38g Вкупната Големина
Име на производ : Изолирани Ferrule Терминал;Модел : E4009, E6012, E0508;Материјал : Пластични, Метални Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна, Црвена, Жолта, Зелена, Сина;Одговара Кабел Големина : E4009 : 4mm2/AWG12, E6012 : 6mm2/AWG10, E0508 : 0.5mm2/AWG22 Кутија Големина : 175 x 100 x 20mm / 6.8" x 4" x 0.8"(L*W*H);E4009 : F=9mm, L=16.5 mm, W=4.4 мм, D=3.2 mm, В=2.8 mm E6012 : F=12mm, L=20mm, W=6.3 mm, D=3.9 mm, В=3.5 mm;E0508 : F=8мм, L=14mm, W=2,5 mm, D=1.3 mm, C=1mm Нето Тежина : 122g;Пакет Содржина : 450 (+/-2%) x Изолирани Ferrule Terminal1 x Кутија

За производот

Тип:
Crimp Терминал
Бренд Име:
UXCELL
Awg10 crimp терминал .:
crimp терминал Изолирани
Awg22 жица терминал ..:
жица терминал Pin
Awg12 Терминал |:
терминал crimp
Жица Crimp ||:
Crimp Ferrule
Awg12 Терминал Crimp |||:
Терминал Crimp Awg22

Слични предлози