.

.

1000pca/пакет SNB1.25-4 Furcate Гол Терминал(Тип TU) Ладно-цедените Месинг Терминали Кабел Повлечи Crimp Wire Конектор За AWG 22-16

1000pca/пакет SNB1.25-4 Furcate Гол Терминал(Тип TU) Ладно-цедените Месинг Терминали Кабел Повлечи Crimp Wire Конектор За AWG

DEN 280.80

Износ
Во продавницата.


1000 Компјутери SNB1.25-4 AWG 22-16 Wire Конектор Не се Изолирани Терминали Вилушка
Спецификации
Диригент пресек
Болт
Дупка
Дебелина
Количина
Цена
Кликни за да се купи
mm2
мм
мм
Компјутери/пакет
УСД$
SNB1.25-3
0.5-1.5
3.2
0.5
1000
5.85
SNB1.25-4
0.5-1.5
4.2
0.5
1000
5.85
SNB2-3
1.5-2.5
3.2
0.5
1000
6.50
SNB2-4
1.5-2.5
4.2
0.5
1000
6.50
SNB1.25-3
0.5-1.5
3.2
0.6
1000
5.85
SNB1.25-4
0.5-1.5
4.2
0.6
1000
5.85
SNB1.25-5
0.5-1.5
5.2
0.6
1000
7.59
SNB1.25-6
0.5-1.5
6.2
0.6
1000
9.10
SNB2-3
1.5-2.5
3.2
0.6
1000
6.72
SNB2-4
1.5-2.5
4.2
0.6
1000
6.72
SNB2-5
1.5-2.5
5.2
0.6
1000
8.02
SNB2-6
1.5-2.5
6.2
0.6
1000
8.89
SNB3.5-4
2.5-4
4.2
0.8
1000
15.82
SNB3.5-5
2.5-4
5.2
0.8
1000
15.82
SNB3.5-6
2.5-4
6.2
0.8
1000
20.15
SNB5.5-4
4-6
4.2
0.8
1000
16.69
SNB5.5-5
4-6
5.2
0.8
1000
18.42
SNB5.5-6
4-6
6.2
0.8
1000
18.42
SNB5.5-8
4-6
8.2
0.8
1000
27.30

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SNB1.25-4
Тип:
Crimp Терминал
Дебелина:
0.6 mm
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози