.

.

280PCS/Кутија Прстен Изолирани Машки Женски Disconnector Лопата Задник Wire Конектор Терминал Поставите Блок Електрични Crimp Кабел Црвена Сина

280PCS/Кутија Прстен Изолирани Машки Женски Disconnector Лопата Задник Wire Конектор Терминал Поставите Блок Електрични Crimp

DEN 518.00
DEN 576.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


280 PCS/Кутија ,комбинација Терминал.
Производот Се Покаже
1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. 2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во рамките 15-45 работни дена. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 60 ден s.И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,Ние ќе рефундирање на пари за вас.
1 : да ја прифатиме Alipay,paypal,Western Union,TT тука. 2 : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1 : целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2 : Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3 : Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ви благодариме однапред! 2 : Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне. 3 : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации вашиот може да има,и ќе се потрудиме да се реши issies. 4 : ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

За производот

Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
КТ-280P
is_customized:
Yes
Максимална струја:
27A
Материјал:
Бакар
Изолационен Материјал Дебелина:
0.8 mm
А. В. Г:
16~14
Кабел Големина:
1.5~2.5mm2
боја:
Црвено/Жолта/Сина/црна
Должина:
21.2mm

Слични предлози