.

.

10sets Plug-in терминал блок KF2EDGK-теренот 3,5 ММ 2P 3P 4P ~ 10P Феникс терминал криви игла седиште

10sets Plug-in терминал блок KF2EDGK-теренот 3,5 ММ 2P 3P 4P ~ 10P Феникс терминал криви игла седиште

DEN 156.00
DEN 172.80
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис на производот Plug-in терминал блок KF2 EDGK-теренот 3,5 ММ 2 P 3 P 4 P ~ 10 P Феникс терминал криви игла седиште пакување : 10sets Plug-in PCB терминал блок
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг

За производот

боја:
2PIN, 3PIN, 4PIN, 5PIN, 6PIN, 7PIN, 8PIN, 9PIN, 10PIN
Број На Модел На:
Plug-in терминал блок KF2EDGK-теренот 3,5 ММ 2P 3P 4P ~ 10P Феникс рок
Тип:
Plug-in
Бренд Име:
HJXY

Слични предлози