.

.

HUGSIDEA Симпатична Животно Куче Отпечатоци Кат Тепих Затворен Влезот Doormat Тепих за Дневна Соба и Кујна, Бања Гума Alfombras

HUGSIDEA Симпатична Животно Куче Отпечатоци Кат Тепих Затворен Влезот Doormat Тепих за Дневна Соба и Кујна, Бања Гума Alfombras

DEN 537.00
DEN 767.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

За производот

Големина:
400mm x 600mm
Стил:
Европа
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Молитва,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Начини на Продажба:
Заврши тепих(парче)
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
U
Бренд Име:
HUGSIDEA
Шаблон Тип:
Шарени
Место:
Ходникот
Декорација Стил:
Morden уметност стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Објектот:
теписи за дневна соба / на врата / кујна....
боја:
Како се покаже слика
Шема дизајн:
3D Симпатична Животно Куче печатење
погоден:
вратата/кат/бања/кујна/спална соба...

Слични предлози