.

.

10 компјутери Мини Дигитални LCD Затворен Погодно Сензор на Температура вградена сонда Влажност Метар Термометар Hygrometer Мерач

10 компјутери Мини Дигитални LCD Затворен Погодно Сензор на Температура вградена сонда Влажност Метар Термометар Hygrometer Мерач

DEN 705.00
DEN 741.60
-5 %

Износ
Во продавницата.

10 компјутери Мини Дигитални LCD Затворен Погодно Сензор на Температура вградена сонда Влажност Метар Термометар Hygrometer Мерач
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забелешка во вашата нарачка бојата што сакате,или ние испрати во случаен избор,ви благодариме за разбирањето. Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Количина : 1pcs
LCD дисплеј
Вметнете дизајн
Едноставен изглед
Моќта од страна на 2 x LR44 копчето батерии (Не се вклучени)
Температурата опсег : -50~ +70°C
Користење на животната средина : Температура : -5~ +50°C Влажност : 5%~80%
Точност : ± 1 °C
Големина : 47*28*14mm
Тежина : 22g
Боја : бело/црна
Особено се применува во фрижидер, чилер, deepfreeze итн

За производот

Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Стил:
Стои Станица
Бренд Име:
JUANJUAN
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
SD583
Теорија:
температурата контролер
Употреба:
Апарати за домаќинство
Дисплеј Тип:
Дигитални
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Слични предлози