.

.

Автомобил Автоматски електронски темјан режач за темјан мирис на сандаловина прав материјали Алој автомобил темјан режач

Автомобил Автоматски електронски темјан режач за темјан мирис на сандаловина прав материјали Алој автомобил темјан режач

DEN 5882.00
DEN 6192.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


suiyuansuiyuanchenxiang

За производот

боја:
Бела, Сина, Црна, Кафеава
Тип:
Темјан Режач
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Приклучок Тип:
Електрична енергија
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Материјал:
Смола
Класификација:
Темјан База
Апликацијата Област:
Автомобил Полнач
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА
Број На Модел На:
Темјан Режач

Слични предлози