.

.

За mail класичен керамички темјан горилници темјан патот 4 часа темјан серпентина соба мирис темјан сандаловина миризливи печка

За mail класичен керамички темјан горилници темјан патот 4 часа темјан серпентина соба мирис темјан сандаловина миризливи печка

DEN 3146.00
DEN 3312.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Темјан Режач
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Класификација:
Темјан База
Број На Модел На:
масло режач
Материјал:
Керамички
Приклучок Тип:
Други

Слични предлози