.

.

Мирис на чист бакар врвот слатка модел слатка Индискиот слатка модел слатка темјан конус темјан мувла Кула

Мирис на чист бакар врвот слатка модел слатка Индискиот слатка модел слатка темјан конус темјан мувла Кула

DEN 470.00
DEN 494.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


Мирис на чист бакар врвот слатка модел слатка Индискиот слатка модел слатка темјан конус темјан мувла Кула

За производот

Класификација:
Темјан База
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА
Материјал:
Бакар
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Апликацијата Област:
дневна соба
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Тип:
Темјан Режач
Приклучок Тип:
Други

Слични предлози