.

.

СЕКОГАШ НА VACAY Смешно Писмо Грбот со Низок Висок Исечете Едно Парче Бански Костим за капење Jumpsuits Тренерки Жените Trikini Mayo Пливаат Одговараат на

СЕКОГАШ НА VACAY Смешно Писмо Грбот со Низок Висок Исечете Едно Парче Бански Костим за капење Jumpsuits Тренерки Жените Trikini

DEN 463.00
DEN 634.56
-27 %

Износ
Во продавницата.

Тип : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Polyster +памук Количина : 1 КОМПЈУТЕР *Костим за капење 100% сосема нов. Овој материјал ви дава пријатно чувство Висок Квалитет, Секси, Шармантна, Модерен & Удобно Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу! Големина на : Не се еден големини за следниве оглас, ве молиме овозможи 2-4cm разлики поради прирачник за мерење , благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инчи) Боја : Како различни компјутери' displayer, бојата ќе имаат малку разлика од слики. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Големина препорачуваме Height150-160cm ,ве молиме изберете S 161-170cm,ве молиме изберете М 171-180cm,ве молиме изберете L повеќе од 181cm,ве молиме изберете XL
Големина
Биста(cm)
Половината(cm)
Колковите(cm)
Велика БРИТАНИЈА Големина
НИ Големина
S
81-86
61-66
86-91.5
6 8
Од 4 до 8
М
86-91.5
66-71
91.5-96.5
8 да 10
6 8
L
91.5-96.5
71-76
96.5-101.5
Од 10 до 12
8 да 10
XL
96.5-101.5
76-81
101.5-106.5 Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки. ПОВРАТНИ информации Доколку имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Ние ви препорачуваме купувачот контактирајте со нас преку е-Маил, кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Matteobenni
Број На Модел На:
Beyonce Бикини СЕКОГАШ НА VACAY
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Слични предлози