.

.

Висок Половината Бански Рамо Исклучување Пливачки Костум Поместена Костим За Капење) За Жени Возбудува Bandeau Едно Парче Костим За Капење Monokini

Висок Половината Бански Рамо Исклучување Пливачки Костум Поместена Костим За Капење) За Жени Возбудува Bandeau Едно Парче Костим

DEN 592.00
DEN 664.80
-11 %

Износ
Во продавницата.


2017 Висока Половината Бански Рамо Исклучување Пливачки Костум Поместена Костим за Капење) За Жени Возбудува Bandeau Едно Парче Костим за капење Monokini ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ КУПОТ на велика БРИТАНИЈА&О ГОЛЕМИНА EURP ГОЛЕМИНА на САД ГОЛЕМИНА S 32"~34" 81~86 CM 24"~26" 61~66 CM 34"~36" 86~91 CM А~Б 6~8 32~34 4~6 M 34"~36" 86~91 CM 26"~28" 66~71 CM 36"~38" 91~96 CM Б~C 8~10 34~36 6~8 L 36"~38" 91~96 CM 28"~30" 71~76 CM 38"~40" 96~101 CM Б~C 10~12 36~38 8~10 XL 38"~40" 96~101 CM 30"~32" 76~81 CM 40"~42" 101~106 CM Б~C 12~14 38~40 10~12
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
OULING
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
бања 299
Производот:
Bandeau Biquini
Големина:
S M L XL
боја:
Црна
Функција:
Притисни До Поместена
2017 Нови:
Кавга Костим За Капење
Стил:
исклучување на рамо пливаат одговараат на
Акции:
Да,порибено објект
DHL:
Слободен ако во текот 15pcs
Боја Стил:
Природна Боја
Со Подлога:
Yes

Слични предлози