.

.

Нови Едно парче Костим за капење 2017 Секси Шупливи Надвор Бански Жените им Помогнам на Monokini Женски костими за Капење на Плажа Пливаат Носат Maillot де Bain

Нови Едно парче Костим за капење 2017 Секси Шупливи Надвор Бански Жените им Помогнам на Monokini Женски костими за Капење на

DEN 372.00
DEN 464.16
-20 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка ве молиме пред Купување : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики,pls се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. 4. Сите во сите, ви благодариме за вашето разбирање . Функција(s) : Цврсти Едно Парче Костим за капење им Помогнам на костими за капење на Боја : 5 Боја(s) Количеството : 1pcs Костим за капење

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LM164
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ

Слични предлози