.

.

SEBOWEL 2017 Секси Жени Jumpsuit Црна Bodysuit Женски Ракави Чипка Висок Врат Bodycon Шорцеви Playsuits Отсечени Назад Bodysuits

SEBOWEL 2017 Секси Жени Jumpsuit Црна Bodysuit Женски Ракави Чипка Висок Врат Bodycon Шорцеви Playsuits Отсечени Назад Bodysuits

DEN 493.00
DEN 986.40
-50 %

Износ
Во продавницата.

Ако сте трговец на големо, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде трговија на големо цена, и јас ќе бидат слободни за користење на курирската служба DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX за вас.
Вистински Фотографии. ! За големина : 3.20% целосна наплата ДРУГИТЕ Кина Пост Испорака го Оценувате 0.
A : Биста Б : Половината C : Ниска Половината E : Полите Ширина F : Хип G : Ракав Ширина H : Ракав Должина јас : Рамо Ширина J : Должина, Големина на табелата(cm)
Големина/
Опција
Биста
Половината
Должина
Опуштите
Протегала
Опуштите
Протегала
Опуштите
S
85
92
65
72
70
М
90
97
70
77
72
L
95
102
75
82
74
Еластичноста
Висока Еластичност
Answer : ___________________________ Note :
1.
Големина На Табелата.00% целосна наплата / БРАЗИЛ Кина Пост Испорака го Оценувате 0. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Големина на табелата е за повикување само; не може да биде мала разлика со она што ќе добиете. Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.
Препродавач. Благодарение толку многу!
. Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала).10% целосна наплата КАНАДА Кина Пост Испорака го Оценувате 2. ! Пад На Превозот : 4. На оглавник вратот дизајн дава дополнителна поддршка за да креирате секси убава биста.
Во моментов, што може да се плати со користење на , , , , , , , , , , , . Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. Ако треба да ме Капка Испорака за вас, ве молиме оставете порака до мене. Можете да кликнете на неа за да научите повеќе за тоа како да се користат овие методи да се направи исплата.(Јас ќе се прогласи за најниска цена да ви помогне да се избегне високите тарифи) ! Контактирајте ме : 4. Ние ќе бидеме вашиот trustable снабдувач со одлични услуги на клиентите.
Прекрасни плус големина е гроздобер инспириран вклучува не-underwire bandeau врвот и со висок појас целосна покриеност bottoms.
Повратни информации. Сликите се само примероци за референца. Ако постојат голем број на нарачки, ние ќе брод пратката во рок од 3 дена.

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Телото Одговара
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SEBOWEL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
LCC2050
Големина:
(US 4-6)S,(US 8-10)M,(US 12-14)L
боја:
црна,бела,розова
Деколте:
О Деколте
Големина тип:
Редовни
Пакет содржина:
1 X Парче Bodysuits

Слични предлози