.

.

Madrry Црвен Лак Вратоврска Малку Мечка папокот Прстени Тело Пирсинг Накит Девојки Жените 316L Хируршки Челик Пирсинг 14G 1.6 mm Бар

Madrry Црвен Лак Вратоврска Малку Мечка папокот Прстени Тело Пирсинг Накит Девојки Жените 316L Хируршки Челик Пирсинг 14G 1.6

DEN 305.28

Износ
Во продавницата.


Нови Пристигнување Kawaii Папокот Прстени
Шармантна и Привлечна за Многу Прилики
Ден 365 Топла Продажба

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
7613400045
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
Madrry
боја:
Црвена, златна боја,кристално
Повод:
партија,рутински,одмор,собирање
Стандарди За Безбедност:
CE Доведе Слободни,Никел Слободни
Метал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Клучни зборови:
Симпатична Животно Стил пирсинг umbigo, ombligo
Продажба Метод:
еден компјутер само/многу подари на големо трговија на големо
is_customized:
Yes

Слични предлози